Dış Mekânlarda Fener ile Gelen Farklılıklar

Yeni dekorasyon fikirleri, yeni düşünceler ile gelişen ev hayatları ve sonucunda varılan mutluluklar, hepsinin altında bir değişim var, ileriye doğru bir gidişin izleri var. Modern anlayış her ne kadar hakim olsa da yaşadığımız zamana, bazen özlemli esintiler bizleri alıp götürür ve farklılıkların merkezine oturtur.

Fenerler ile Geçmişe Duyulan Özlem

El Feneri

El Feneri

İç mekanlarda da rastlanacak olan nostaljik esintiler, dış mekanlarda da kendisini göstermeye başladı. Bahçe yapısı müsait olanların daha çok tercih ettiği fenerler, çok hoş görünümlerin ortaya çıkmasını sağladı. Ortaya çıkan bu güzellikler ile o mekânlarda vakit geçirmekte, eğlenceli bir hal almaya başladı. Eskiye duyulan özlemin en bariz örneği olarak sunulan ve tasarımları ona göre yapılan bu aydınlatıcılar ile geçmişi yâd etmek mümkündür.

Işıklandırma

Işıklandırma

Bahçenizin olmadığına üzülmeyin. Fenerler, balkonlarda da kullanılabilir. Duvara asacağınız fenerlerden yayılan ışık eşliğinde, hoş sohbetler gerçekleştirebilir, zamanınızı keyifle geçirebilirsiniz. Teknoloji çok gelişti ama bu gelişmişlik insanın geçmişe özlem duymasına engel olamıyor. Aydınlatma sistemleri çok lüks olabilir ama insan daha farklı şeyler istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir