Audi TT Yeniden Tasarlandı

Paris motor fuarı içerisinde görücüye çıkan ve yeni hali ile meraklılarının gözünü kamaştırmayı başaran Audi TT yenilenen konsepti ve yükseltilen performansı ile 400 beygirlik yeni bir güç makinesi. Audi ailesi içerisinde yer alan A5 ve A7 modeli üzerinde ortaya çıkarılan bir araç olan sportback şimdi ise ailenin en beğenilen üyelerinden olan TT üzerinde uygulanıyor.

Paris’te görücüye çıkarılan bu otomobil meraklılarını her geçen gün biraz daha şaşırtıyor. 3,9 saniye içerisinde 0-100km hıza ulaşabilen bu otomobil 7 vitesli ve aynı zamanda 4 çeker 400 beygir bir motora da sahip. Geleneksel gösterge panelinin kullanıldığı bu araç içerisinde 12,3 inç ekran ise kolay bir kullanım sağlıyor.

Audi TT Yeniden Tasarlandı

Audi TT Yeniden Tasarlandı

Genel olarak iç kısmında yer alan geleneksel yapı sayesinde klasik bir audi denilebilir. Ancak hiç beklemediğiniz yerlerde karşınıza çıkan ince çizgiler sayesinde aracın diğer modellerinden farkını rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Kalitede Son Nokta

Meraklılarına kalitede ve gösterişte son noktayı sunan yeni TT oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. Dilediğiniz marka ve model araçları rahatlıkla bulabileceğiniz ankara rent a car sayesinde sizde sokaklardaki ihtiyacınızı özel otomobiller yardımı ile giderin. Kolay ulaşım ve uygun fiyatların sunulduğu bu araçlar içerisinden dilediğiniz gibi tercihler yapabilirsiniz. Güvenilir araç kiralama noktasında değişmeyen adreslerin yer aldığı firmalar ihtiyaçlarınızı kısa sürede en özel Audi TT modelleri ile karşılamaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir