Yeni Sezon Platform Topuk Ayakkabı Modelleri

Bayanlar için topuklu ayakkabılar gönülden bağlı oldukları büyük bir tutkudur. Platform topuklu ayakkabıların dar paçalı kotlar, kloş etekler ve vintage kıyafetler ile uyumlu olması ise bayanların bu ayakkabı modelini tercih etmelerine sebep oluyor.

yeni sezon dolgu topuk

yeni sezon dolgu topuk

Pileli şifon etekler ve dantelli bluzlar ile de günlük kullanım için giyebileceğiniz yeni sezonun platform topuklu ayakkabıları ile şıklığınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Platform topuklu ayakkabıların birbirinden farklı renkleri ve modelleriyle kendinize özel ve alternatif kombinler yaratabilirsiniz.

Platform Topuklu Ayakkabı Giyerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kolay kombinlenebilir ve şık olan bu ayakkabıları giyerken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Eğer topuklu ayakkabı giymeye alışkın değilseniz topuk kısımlarının biraz daha kalın olanlarından seçebilirsiniz.

yeni sezon topuklu

yeni sezon topuklu

Burnu açık bir platform topuklu ayakkabı giymiyorsanız mutlaka çorap ile giymeniz gereklidir. Uzun süreli çorapsız ayakkabı kullanımında ayaklarınızda ciddi yaralanmalar ve ağrılar meydana gelebilir.

Babet çorabı olarak adlandırılan çoraplardan satın alarak platform topuklu ayakkabılarınız ile birlikte giydiğiniz takdirde bu tür sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir