Neşeli Bir Ev Dekorasyonu

Neşeli biriyseniz ve renklerin cümbüş uyumunu hayatınızın her anında seviyorsanız dekorasyonda da kullanmanız kaçınılmaz olacak. Hatta birden fazla tarz sever bir yapınız varsa uyumu sağlayabildiğiniz takdirde harika bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Öncelikli olarak evinizde hangi tarzı kullanacağınızı belirleyin. Rengârenk dekorasyon severleri için bohem tarzı her zaman önde geliyor. Çılgın yaratıcı fikirler, uyumlu renkler modern ve geçmişin izleri bir arada oluşturdukları ambiyans muhteşem.

Neşeli Bir Ev Dekorasyonu

Neşeli Bir Ev Dekorasyonu

Detaylara Dikkat!

Yapacağınız dekorasyonda mobilyalarda yaratıcı fikirleri ön planda tutun. Mesela, hazır mobilya almaktansa altlarına palet döşenmiş üzeri ise rengârenk minderler ile ortamın havasını egzotikleştirmeniz mümkün. Ya da şimdilerde tekrar canlanan kırkyama modası ile koltuklarda geçmişin desenlerini görebilirsiniz.

Neşeli Bir Ev Dekorasyonu

Neşeli Bir Ev Dekorasyonu25

Unutmamak gerekir ki renkli bir tasarım için aydınlatma çok iyi bir şekilde yapılmalı, bunun yanında güneş ışığını asla engellenmemelidir. Cam önlerini doldurmaktan kaçının. Belki kendinizin boyadığı bir eskitme komidin ya da pencerenin altına yapacağınız bir sedirli minder harika görünebilir.

Küçük bir kütüphane bulundurun. İster kendinizin boyayabileceği ister satın alabileceğiniz renkli kitaplık veya raflardan özel kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir