Kış Aylarının Favori Renkleri

 Koyu renkli giyisiler havaların soğumasıyla birlikte dolaplarda tekrar yerini almaya başladı. Kış aylarının olumsuz hava koşullarından dolayı tercih edilen koyu renkler için favori olan üçlü neredeyse her sene aynı: siyah, kahverengi ve gri.

kış modası

kış modası

 Kurtarıcı Siyah

Siyah her kadının ortak noktada buluşturan bir renktir, bir diğeri de beyazdır. Siyah renk kurtarıcı renk olarak da anılır. Her kıyafet ve aksesuarda düşünmeden seçebileceğiniz renk olan siyah, kullandığınız diğer kombin parçalarınızla her şekilde uyumlu olacaktır.  Yaz aylarında da gece elbisesi olarak sıklıkla tercih edilen bu renk kış aylarında günlük hayata iyice girmektedir.

siyah renk

siyah renk

Kahverengi tercihleri kışın kasvetini kıran renklerdendir. En çok aksesuar, çanta çizmelerde tercih edilmesi, kombinlenebilir bir renk olması ve diğer renklerle olan uyumdan dolayıdır. Beyaz renk ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kahverengiyi aynı zamanda tüm kombininiz için kahverengi tonlarından oluşturmak da kış şıklığınızı oluşturacaktır.

kahverengi modası

kahverengi modası

Gri renk siyah ve beyazdan oluşması sebebiyle bu iki renkle ve bu reklerin tonlarıyla oluşturduğunuz kombinler yardımızına koşacaktır. Davetleriniz, geceleriniz için de gri tonlarında gece elbisesi seçimi de oldukça farklı ve şık görünmenize olanak sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir