İlişkide Kaçınılması Gereken Şeyler

Bir ilişkiyi ayakta tutmak için bazı durumlara dikkat etmek gerekiyor. Her aklınıza eseni yaparsanız uzun ömürlü ilişki yaşayamazsınız. İlişkinizin sağlığı için bazı şeylerden kaçınmanız gerekiyor. Eğer partnerinizi çok seviyorsanız ve onla birlikte bir ömrü devirmek niyetindeyseniz bu durumlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Nelere dikkat edilmelidir?

Bir bayan olarak partnerinizin bazı davranışlarını düzeltmek isteyebilirsiniz. Bunu yaparken de sizi içten içe rahatsız eden annelik iç güdünüzü engelleyin. Partnerinize annesi gibi davranarak onu sıkmayın. İlişkinizde bazen problemler oluşabilir. Bunu tatlılıkla çözmeyi hedefleyin. Hiçbir zaman kavga ve tartışma yanlısı olmayın. Partneriniz bunu fark ettiğinde sizden uzaklaşması an meselesi olacaktır.

İlişkide Kaçınılması Gereken Şeyler

İlişkide Kaçınılması Gereken Şeyler

Sevgilinizi çok ama çok seviyor olabilirsiniz. Tarif ederken kelime bulmakta da zorluk çekebilirsiniz ama onu sahiplenme konusunda aşırıya kaçarak onu sıkmayın. İlişkinin kemiği olan sahiplenmeyi aşırıya getirerek o kemiği kırmayın. Her ne olursa olsun merakınızı kontrol edin. Telefonunu, mesajlarını, sosyal medya hesaplarını didik didik etmenin hiçbir anlamı yok. Ona güvendiğinizi hissettirin. Bunlardan kaçınırsanız ilişkiniz düzene oturur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir