Güneşin Kızları

Tanıtım fragmanları yayınlanmaya başladığında tutup tutmayacağı henüz belli olmayan, tarzıyla ve adıyla Güneşi Beklerken dizisine benzeyeceği konuşulan Güneşin Kızları dizisi, yayınlandığı ilk bölümleri ile bu önyargıları kırmış gibi görünüyor ki dizinin reytingleri oldukça iyi durumda. Özellikle yaz dizilerinin çok fazla olduğu şu dönemlerde, bu kadar çok yapım birbiriyle kapışırken genç kitle tarafından ayrı bir yeri olan ve yetenekli genç oyuncularıyla da göz dolduran bir yapım Güneşin Kızları.

dizi

dizi

Bu Yılın En İyi Yaz Dizilerinden Biri

Başta Emre Kınay’ın oyunculuğu olmak üzere kadro oldukça iyi görünüyor. Şüphesiz genç karakterlerin kendini geliştirmesi de gerekiyor. Fakat yaratılan karakterler ve özellikle Güneş’in her bir kızının farklı kişiliğinin olması diziye en renk katan ayrıntılardan biri. Öyle ki izleyenler üç kızın aynı anneden olmadığını bile düşünebilirler. Ayrıca Emre Kınay’ın sürprizli karakteri de çok ilgi çekici. İçinde barındırdığı sırlar, Güneş’e olan aşkı ve takıntısı onu oynadığı diğer rollerden farklı olarak daha ilgi çekici ve gizemli bir adam haline getiriyor.

güneşin kızları

güneşin kızları

Ayrıca dizideki birçok karaktere gerçek hayatta rastlamak da mümkün. Her ne kadar bazı karakterler bir televizyon klişesi olsa da bu durum, seyircilerin diziden uzaklaşması için yeterli değil tabi ki de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir