En Moda Şal Renk ve Desenleri

Sadece tesettürlü bayanlara değil her kesime hitap eden şallar 2015 yılında da bir renk festivali ile karşımıza çıkıyor. Gündüz ve gece kullanımına uygun şallar, modern desenleri ve canlı renkleri ile bu yıl vitrinleri süsleyecek.

Pastel Tonların Devri Bitti

2014 yılı daha koyu ve daha sade şalların moda olduğu bir yıldı. 2015 ise çok daha farklı, çok daha renkli bir yıl olacak. Pastel ve sade tonların yerini, rengarenk ve cıvıl cıvıl tonlar alacak. Pembe, yeşil ve kırmızı tonlarının göz dolduracağı bir yıl harika bir şal modası yaşanacak.

şal modeli

şal modeli

Yaşa ve tarza göre bu renklerin açık veya koyu tonları tercih edilebilir. Özellikle genç kesimin tercih ettiği ara ve daha pastel tonlar yine yeşil ve kırmızı tonlarında olacak.

şal modeli

şal modeli

Giyim tarzınıza ve kullanımınıza göre keten, ipek ya da pamuklu şallar tercih edebilirsiniz. Eğer spor bir tarzınız varsa özellikle yaz ayları için ince keten şallar ideal bir seçim olacaktır. Yaz aylarının inanılmaz hafifliğini tarzınızdan ödün vermeden yaşayabilirsiniz.

Göz Dolduran Desenler

Çiçek desenlerinin trend olduğu bu yıl çiçek furyası şallara da yansımış durumda. Rengarenk çiçeklerle süslenmiş şallar ile adeta bir yaz bahçesini üzerinizde yansıtabilirsiniz. Geometrik desenler de bu yıl oldukça moda olacak. Puantiyeye geri dönüşün başladığı bu yıl puantiyeli şallar da en trend modeller arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir