Sezonun Gözdesi Kurdele

Moda denen kavram uçsuz bucaksız. İnsanlar kimi zaman nasıl yetişeceğini şaşırıyor. Oysa kimi insanlar için moda oldukça önemli ve adeta moda ile yatıp, moda ile kalkıyorlar ama öyle bile olmasa moda aslında son derece eğlenceli ve keyifli olan bir konu.

Nitekim bu sezona baktığımızda kurdeleler kış modasında öne çıkacak gibi görünüyor zira birçok defilede ünlü moda evleri ve tasarımcıların kurdeleyi çok farklı bicimde kullandığını gördük.

Eskiden sadece çocuklar okula giderken bağlanan kurdele artık modanın içine de girmiş durumda. Kadınlar bu kış her yerde kurdele ile karşımıza çıkacak zira kazaklarda, gömleklerde, ceketlerde , broşlarda kısacası her yerde kurdeleler alıp başını gidiyor.

Nasıl Kullanılır?

Eğer siz de kurdele modasına uyacak iseniz mutlaka dikkat etmeniz gereken hususlar var. Bunların en başında kendi bedeninizi çok iyi tanımanız gerekiyor. Eğer minyon bir tipiniz varsa kesinlikle tüm bedeninizi kapsayan kurdeleli kazaklardan uzak durmalısınız.

Bunun yanı sıra desenli olan kazakları tercih etmenizde hiçbir mahsur yok tam tersi çok da güzel duracağı kesin. Örneğin siyah beyaz kurdeleli bir kazak ile siyah bir pantolonu tüm gün işe giderken de arkadaşlarınız ile buluşurken de giyebilirsiniz.

Daha zarif bir görüntü ortaya çıksın diyorsanız o zaman  sezonun bir diğer gözdesi olan broşlarda kullanabilirsiniz. Yani kurdele biçiminde bir broş kullanarak aynı anda iki moda trendini de kıyafetlerinize yansıtarak hoş bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir