Saraydaki Aşk Üçgeni

Prenses Diana hala hatırlanıyor. Lady D, bir masal kahramanı gibi yaşadı, bir masal kahramanı gibi öldü. İngiltere tahtının veliaht prensi Charles  ölümünün ardından çok geçmeden Camilla ile evlendi. Saray protokolüne göre Camilla’ya veliaht prenses ünvanı verilmedi. Zaten Camilla her zaman herkese itici gelmişti. Başta kraliçe II. Elizabeth’e.

40 Yıllık Aşk

Diana ile evlenmesinden çok daha önce tanıştığı Camilla’ya 40 yıldır aşık olan Prens Charles’ın saraydaki aşk üçgeni geçmişte kalınca sonunda Camilla ile evlenmesine İngilizler bile tepkiyle yaklaştılar. Diana o kadar güzel ve o kadar çok sevilen bir prensesti ki ona tercih edilen kadının olağanüstü olması bekleniyordu. Oysa Camilla, Diana’nın sevimliliğinden ve şıklığından hiçbir iz taşımıyordu. Ama gene de bir saray evliliği onun uğruna yıkılıyor, bir prens 40 yıldır peşinde koşuyor, dünya güzeli bir prenses onun yüzünden ağlıyordu.

Saraydaki Aşk Üçgeni

Saraydaki Aşk Üçgeni

Bu işin büyüsü bütün magazin dünyasını ve romantik köşe yazarlarını epeyce meşgul etti. İngiliz bulvar gazetelerinde çıkan yazılara göre Camilla Charles’ı anlayıp sakinleştirebiliyordu. Evliliklerinin üstünden on yıl geçti, şimdilerde pek beraber olmadıkları, ama gerektiği yerde ve zamanda Camilla’nın Charles’ın yanında olduğu konuşuluyor. Bu doğru bir tespit. Çünkü üç yıl önce kraliçenin tahta çıkışının 60. yılı için yapılan törenlerde Camilla  kraliçeye sonuna kadar eşlik etti. İki yaşlı kadın beraber olmaktan mutlu görünmüyorlardı ama üzerlerine düşeni yapıyorlar ve zoraki gülümsüyorlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir