Kadife Ayakkabılar Şık ve Riskli Parçalardır

Kadife son birkaç yıldır hayatımızda. Hatta o kadar rağbet görüyor ki, birkaç yıl öncesine kadar sadece kıyafetlerde tercih edilen kadife artık ayakkabılarda da kullanılmaya başlandı. Bu moda akımı o kadar ses getirdi ki kadınların günlük kombinlerinin en önemli tamamlayıcısı haline geldi.

Kadife Ayakkabılarınızı Deri Parçalarla Kombinleyebilirsiniz

Kadife ayakkabıları her modelde bulabilir ve rahatlıkla her kombininizde tercih edebilirsiniz. İster burnu açık kadife bir ayakkabı giyin, ister yuvarlak ya da sivri burunlu hatta isterseniz kadifeyi son yılların bir diğer trend parçası olan bootielerle birleştirerek kadife bir bootie tercih edebilirsiniz. Hemen her ayakkabı markasının bu modellerde üretim yaptığını düşündüğümüzde, aradığınız seçeneği bulmak çok da zor olmasa gerek.

Kadife Ayakkabılar Şık ve Riskli Parçalardır

Kadife Ayakkabılar Şık ve Riskli Parçalardır

Peki, kadife ayakkabıları nasıl parçalarla kombin etmelisiniz? Bir kere istediğiniz her ürünle kombin yapamazsınız. Seçeceğiniz parçaların kumaş kalitesi yüksek olmalıdır yani canlı bir görüntüsü olmalıdır ki kadife ile bir uyum yakalayabilsin.  Mesela kadifeyi kadife dışında deri ya da güderi ile kombin etmek iyi bir seçenek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir