Erkekler için Şık Görünme İpuçları

Erkeklerin daha şık görünebilmeleri için dış görünümlerinde bazı noktalara dikkat etmeleri gerekiyor. Kıyafetin vücuda tam olarak oturması ve renk uyumunun başarılı bir şekilde yakalanabilmesi ise şık görünmenin altın kuralları arasında yer alıyor. Kıyafet seçimi yaparken aşırı dar ya da aşırı bol olan kıyafetlerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

erkeklerde şıklık

erkeklerde şıklık

Gündelik kıyafetlerinize biraz değişiklik ve renk katmayı deneyebilirsiniz. Rengarenk gömlekler, polo yaka t-shirt modelleri, kareli ve çizgili olan desenlere sahip tasarımlara da dolabınızda yer açın. Kıyafetinizin seçimini yaparken kumaş yapısına da dikkat edin. İnce kumaşlı üretilmekte olan süveter modelleri ile ipek bir gömleği başarılı bir şekilde kombinleyebileceğinizi asla unutmayın. Spor kesim kazakları ise klasik kot pantolonlar ya da kargo pantolonlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Büyük Desenli Gömlekler Riskli Olabilir

Katılacağınız etkinlik ya da bulunacağınız mekana göre de giyinmeyi ihmal etmeyin. Davetlere katılacaksanız ve bu özel bir davet ise kravat ya da düz yakalı gömlekler sizler için garanti tercih olacaktır. Kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı seçerken daima sizi dışarıya en iyi yansıtabileceğini düşündüğünüz modelleri seçin. Kol düğmesi, atkı ya da diğer dışarıya yansıtabileceğiniz aksesuarlara kombinlerinizde yer verin.

erkek gömlek

erkek gömlek

Gömlek giymeyi seviyorsanız aşırı büyük desenlerin yer aldığı gömlek modellerinden uzak durun. Desenli olan şeyler giymek istiyorsanız bu seçiminizi ve tercihinizi t-shirt modellerinden yana yapabilirsiniz. Böylelikle şık bir kombin ortaya çıkartmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir